WORK HOURS 7:00 - 15:00   HOTLINE +48 602 177 622 E-MAIL: marketing@jabama.pl

Languages
Aktualności
W miesiącu marcu 2023 roku przeprowadziliśmy się do nowo wybudowanego budynku w którym znajduje się centrum badawczo-rozwojowe, pomieszczenia administracyjno-biurowe oraz obok - nowa, nowoczesna hala produkcyjna. 
                                                                           jabama.pl
 
__________________________________________________________________________________________________________________________
Firma JABAMA stale powiększa swoją ofertę systematycznie wdrażając nowe produkty. Gorącą nowością jest nowa linia produktów jaką są unikalne stoły szlifierskie z elektryczną regulacją wysokości blatu roboczego. Tego typu stoły szlifierskie są naszym autorskim produktem i dostępne są w Polsce a być może i w Europie tylko i wyłącznie w naszej ofercie. 
                                                                                                              Stół szlifierski z elektryczną regulacją wysokości 

Specyfikacja stołu szlifierskiego:

  • Wysokość blatu roboczego tego stołu szlifierskiego jest regulowana elektrycznie za pomocą kolumn elektrycznych i pilota umieszczonego pod blatem w zakresie 690-1090mm. 

  • Duża powierzchnia odciągowa: odciąg pyłu od dołu oraz z tylnych ścianek odciągowych. 

  • Duży blat roboczy o wymiarach całkowitych 2000x985mm (na blacie stoją ścianki odciągowe o głębokości 220mm). Blat  tworzą dwie kratownice większą kratownicę można wyjąć bez konieczności zdejmowania na blatowych ścianek odciągowych (ewentualnie dodatkowy blat z perforowanej sklejki za dopłatą).

  • Dwie ścianki odciągowe o łącznej długości 2000mm. Wymiary pojedynczej ścianki to 1000x600x220mm (dł. x wys. x gł.).

    stoły szlifierskie

  • Możliwość podłączenia ścianek odciągowych od góry lub od boku rurą fi160mm, wtedy nieużywane podłączenie jest zaślepiane. Dolny zsyp podłączany od tyłu rurą fi160mm w dwóch miejscach.

Stoły szlifierskie

  • Każda ścianka odciągowa posiada własne oświetlenie LED 15W o barwie 4000K.

    Stoły szlifierskie regulowane elektrycznie

  • Otwierane ścianki boczne pozwalają na obróbkę dużych elementów 

    Stół szlifierski ścianka boczna

  • Dwie wyjmowane szuflady na pył i opiłki.

    Szuflada stołu szlifierskiego

  • Stoły szlifierskie nie posiadają atestów EX. Nie posiadają filtrów powietrza ani wentylatora w systemie odciągu, dlatego muszą zostać podłączone do odpowiedniego urządzenia odciągowo-filtrującego.

 

Poniżej prezentujemy fotografię prototypu, który już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem potencjalnych klientów.

Zapraszamy do składania zapytań, chętnie zaprojektujemy do takiego stołu szlifierskiego, dodatkowe wyposażenie wymagane przez klientów.

Wkrótce na naszej stronie w dziale stoły szlifierskie pojawią się inne projekty takich stołów do szlifowania ze zróżnicowanym wyposażeniem oraz mniejszymi wymiarami jak i stoły szlifierskie bez nadbudowy

 

stół szlifierski z blatem podnoszonym elektrycznie   

 link do działu stoły szlifierskie

 

 

_________________________________________________________________________________________________________________________ 
Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na temat firmy JABAMA, który ukazał się na stronie glowny-mechanik.pl
 

Gdzie kupić stoły montażowe, stoły ESD i stanowiska robocze spełniające najwyższe standardy przy zachowaniu przystępnych cen?

Firma Jabama - to producent profesjonalnych stanowisk roboczych i stołów montażowych dla przemysłu.

stoły montażowe

Własna firma to wielka odpowiedzialność i stałe trzymanie ręki na pulsie, aby reagować na zmieniającą się rzeczywistość. Dostosowywać się do niej, oferując klientom lepsze, bardziej dopasowane usługi, a dzięki temu wygrywać w wyścigu z konkurencją. Często w tym celu uruchamiamy całkiem nowy dział w firmie, co wymaga wytężonych działań, szczególnie w zakresie jego wyposażenia. Jak sobie poradzić z tym zadaniem, zyskując dobry sprzęt za atrakcyjną cenę?

Niezależnie, czy decydujemy się na otwarcie nowego działu, czy może i całego nowego zakładu przemysłowego, musimy wszystko dokładnie zaplanować. Dotyczy to również innych mniejszych inicjatyw jak stworzenie warsztatu czy magazynu. W każdym z takich miejsc trzeba postarać się o porządne, wysokiej jakości wyposażenie stanowisk pracy. Dotyczy to zwłaszcza stołów montażowych, stołów warsztatowych, jak i całej palety innych, równie ważnych sprzętów - wózków, regałów itp.

 

Osoba stająca przed tym zadaniem może mieć nie lada problem, gdyż ogromna ilość dostępnych na rynku rozwiązań może przytłoczyć. Często trzeba wybierać między atrakcyjną ceną a solidnością, gdy obie te wartości nie idą w parze. Na szczęście są polscy producenci, którzy łączą to, co niedrogie z tym, co jakościowe. Przykładem takiej firmy jest Jabama - polski producent, który specjalizuje się w opracowywaniu stanowisk pracy i dedykowanych ciągów produkcyjnych. Zapraszamy na stronę internetową Jabama, by dowiedzieć się więcej: https://jabama.pl/

 Stoły montażowe ESD

Link do powyższego stołu montażowego

Jabama - znana nie tylko w Polsce

Jabama istnieje od 2007 roku i od samego początku działalności zajmuje się produkcją stanowisk produkcyjnych dla różnych gałęzi przemysłu oraz firm logistycznych. Oferowane przez nią wyposażenie bardzo szybko zyskało uznanie nie tylko na krajowym, ale również zagranicznym rynku, także wśród bardzo wymagających odbiorców z bogatych państw Europy Zachodniej, takich jak Niemcy, Holandia, Francja, ale też mniej zamożnych, ale na wysokim poziomie gospodarczym: Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia. Produkty eksportowane są też za wschodnią granicę - na Ukrainę, Białoruś oraz Litwę. Bardzo dynamiczny rozwój sprawił, że Jabama jest obecna także w Ameryce Południowej, a być może w przyszłości w Dubaju (przedstawiciele handlowi negocjują zawarcie kontraktu z odbiorcą z siedzibą w Dubaju).

 

Jabama - siła doświadczenia

Zgodzą się Państwo, że najlepszym nauczycielem jest samo życie, które uczy doświadczenia w różnych dziedzinach. Założyciel firmy Jabama wie to doskonale, ponieważ przez ponad 20 lat zmagał się z tymi samymi problemami, co jego dzisiejsi klienci. Dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu mógł spojrzeć na te przeszkody z pełnym zrozumieniem, oferując idealnie dopasowaną ofertę, która odpowiada na największe potrzeby klientów. Jabama więc to nie tylko jakościowe produkty w atrakcyjnych cenach, ale też wyjątkowe, unikatowe podejście do klienta. Każdy odbiorca może liczyć na w pełni kompleksową pomoc, jak i profesjonalne porady na każdym etapie procesu wyboru oraz zakupu stanowisk pracy.

 

 

 

                                                                                                                      

Stoły montażowe stoły do pakowania

 

Jabama - w czym tkwi jej przewaga konkurencyjna?

Żeby poznać ofertę firmy Jabama, zapraszamy na stronę https://www.jabama.pl, gdzie znajdziemy różne rodzaje mebli przemysłowych. Te bardziej typowe, standardowe, ale i własne, autorskie rozwiązania. Jabama zrealizuje praktycznie każdy pomysł, ponieważ dysponuje nowoczesnym zapleczem produkcyjnym. Dzięki profesjonalnym maszynom i wyszkolonym pracownikom jest w stanie wyprodukować stoły robocze oraz inne elementy wyposażenia na indywidualne zapotrzebowanie klientów z różnych branż przemysłowych. To stwarza ogromną przewagę konkurencyjną nad dostawcami, którzy dostarczają wyłącznie niezbyt trwałe, szablonowe produkty, uniemożliwiające jakiekolwiek modyfikacje. Wyroby Jabama to coś zupełnie innego, gdyż produkty tej firmy zapewniają pełne dopasowanie oferty do potrzeb i wymagań klientów.

Klient zawsze na pierwszym miejscu

Niezależnie, jacy klienci zgłaszają się do firmy - wiedzący, czego dokładnie chcą, czy ci, którzy nie mają pewności, licząc na profesjonalne doradztwo - doświadczeni pracownicy Jabama doskonale radzą sobie w obu tych przypadkach. Dział handlowy wraz z kadrą inżynierską precyzyjnie ustala z klientem, jakie wyroby spełnią jego oczekiwania. Jeśli jest taka potrzeba - zespół specjalistów z firmy Jabama składa wizytę w zakładzie pracy klienta, pomagając w dopasowaniu stołów roboczych i linii montażowych. Dzięki tej wnikliwej analizie można zainicjować proces produkcji konkretnie dla potrzeb danego klienta, uwzględniając wszystkie najważniejsze aspekty - bezpieczeństwa, ergonomii pracy i wygody przyszłych użytkowników.

Jak przebiega proces produkcji?

Firma Jabama specjalizuje się w produkcji wyrobów wykonanych ze stali węglowej, stali kwasoodpornej (gat 304) oraz aluminium. Wszystkie wyroby tworzone są w firmowym zakładzie - od początku do końca. Najpierw odbywają się konsultacje z klientem, na podstawie których powstaje projekt. Kiedy zostaje zatwierdzony, trafia do działu produkcji. Części do wykonywania wyposażenia pochodzą od najlepszych, certyfikowanych producentów. Podczas procesu produkcji są one cięte, a następnie przygotowane do spawania metodą mig-mag lub tig. W parku maszynowym Jabama jest wszystko, co potrzeba, aby tworzyć niezawodne produkty: wiertarki, piły, gilotyny, giętarki, frezarki, tokarki, precyzyjne prasy krawędziowe CNC oraz spawarki od najlepszych producentów.

Stół montażowy regulowany elektrycznie

Link do działu stoły elektrycznie podnoszone 

Wszystkie wyroby są malowane proszkowo w doskonale wyposażonej firmowej lakierni - używa się do tego celu najlepszych na rynku farb importowanych ze Szwajcarii. Przygotowanie powierzchni materiałów odbywa się poprzez obróbkę strumieniowo-cierną w specjalistycznej komorze śrutowniczej. Dzięki tej technice farba idealnie przywiera do powierzchni metalu, co zwiększa trwałość produktu. Gwarantuje to jednocześnie odpowiednią przewodność elektryczną między poszczególnymi częściami składowymi wyrobów a farbą przewodząca ładunki elektryczne. Ma to szczególnie znaczenie w przypadku produkcji mebli ESD, gdzie trzeba zapewnić ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi.

 

We wszystkich wyrobach marki Jabama stosuje się niezwykle praktyczne i funkcjonalne blaty oraz inne elementy konstrukcji z płyty wiórowej laminowanej. W przypadku mebli przemysłowych w wykonaniu ESD używana jest płyta wiórowa przewodząca ładunki elektrostatyczne. Mogą być też używane inne materiały jak sklejka, drewno klejone, poliamid czy polietylen różnej twardości. Końcowym etapem procesu produkcji jest montaż i konfekcjonowanie gotowych mebli, które przechodzą wnikliwą kontrolę jakości. Kompleksowość usług Jabama to również transport zamówionych mebli i ich montaż u klienta (jakiej dokonuje firmowa ekipa monterska).

 

Pracownicy Jabama - ekipa doświadczonych specjalistów

Bez ludzi nie może istnieć żadna firma, stanowią oni jej największą wartość. W firmie Jabama zatrudnieni są pasjonaci, którzy z wielkim zaangażowaniem podchodzą do swoich obowiązków, dbając o jakość produkowanych mebli. Dlatego firma przywiązuje niezwykłą wagę do pracy zespołowej, polegającej na nieustannej komunikacji i współpracy pomiędzy poszczególnymi działami. Kompetencje pracowników oprócz doświadczenia, poparte są wieloma certyfikatami krajowymi i międzynarodowymi. Wszyscy zatrudnieni, niezależnie od stanowiska - konstruktorzy, handlowcy, magazynierzy i pracownicy produkcji - stale się dokształcają, biorąc udział w licznych szkoleniach. Jabama zapewnia swoim pracownikom nie tylko okazję do rozwoju, ale i komfortowe warunki pracy, na czele z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

 

     Stanowiska Montażowe ESD

Link do działu stoły robocze i stoły montażowe

Z jakich branż pochodzą odbiorcy firmy Jabama?

Klienci to z jednej strony duże zakłady przemysłowe z różnych branż i międzynarodowe korporacje, z drugiej - małe i mikro przedsiębiorstwa.

Odbiorcami firmy Jabama są w dużej mierze podmioty związane z elektroniką, dla których produkowane są stoły i meble ESD . Do tej grupy zaliczymy też takie branże jak logistyczna, magazynowa i e-commerce. Do nich dostarczane są stoły do pakowania i konfekcjonowania, a także szeroka gama wyposażenia dodatkowego, jak obcinarki do folii i papieru własnej produkcji .

Jabama produkuje stoły montażowe o stałej wysokości, z regulowaną ręcznie wysokością blatów i akcesoriów oraz z regulacją elektryczną.

Oprócz stołów przemysłowych firma tworzy różne typy wózków transportowych, wózków pociągowych, wózków na puste kartony, mobilne magazynki na kartony oraz wszelkiego rodzaju platformy do transportu palet. Przykładem specjalistycznego, a jednocześnie robiącego ogromną furorę na rynku urządzenia, jest oferowany w różnych wariantach stół do montażu szaf elektrycznych podnoszonych w pionie i z uchylnym blatem pod różnymi kątami aż do 89° .

Poza tym oferowana jest cała paleta stołów mobilnych, dzięki którym możliwa jest szybka relokacja stanowisk pracy .

Warto również wspomnieć o stołach składanych z solidną, stabilną konstrukcją. Zapewnia ona tymczasową rozbudowę linii produkcyjnej - aż do momentu znalezienia stałego rozwiązania.

W ofercie Jabama są także stoły specjalistyczne , stoły warsztatowe ślusarskie do dużych obciążeń (do 3 ton), stoły do pracowni szkolnych i działów kontroli jakości z różnym typem oświetlenia (bocznym, górnym i podświetlanym blatem).

W celu uzupełnienia swojej oferty produktowej, firma JABAMA została dystrybutorem krzeseł biurowych i warsztatowych oraz zestawów kołowych.

Niewątpliwym atutem jest także możliwość późniejszej rozbudowy stanowisk o w pełni kompatybilne elementy dodatkowe, w miarę potrzeb rozwojowych klienta.

Przykładowe realizacje różnego rodzaju wyposażenia - przemysłowego, magazynowego i specjalistycznego, znajdą Państwo w galerii, w zakładce “Realizacje”.

 

Jabama - inwestując w przyszłość

Jabama to bardzo szybko i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, czego efektem już dwukrotna rozbudowa zakładu produkcyjnego - w 2017 i 2019. W tym samym roku podjęto decyzję, że te zmiany trzeba jeszcze bardziej przyśpieszyć. Efektem plany, by wybudować całkiem nowe centrum produkcyjne i badawczo-rozwojowe o powierzchni 2500 m2 w nowej lokalizacji. Inwestycja ma być zrealizowana na przełomie 2020 i 2021 roku. Kiedy już uda się to zrobić, Jabama położy duży nacisk na obszar B+R, inicjując prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie automatyzacji procesów produkcji.

Stół warsztatowy

link do działu stoły warsztatowe 

Dobre, zdrowe środowisko pracy

Oczywiście, rozwój nie może zakłócać piękna i bogactwa środowiska naturalnego, dlatego Jabama działa w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju. Firma korzysta z zielonej energii, która pochodzi z zainstalowanych na dachach produkcyjnych paneli fotowoltaicznych. Stosuje jednocześnie starannie dobrane materiały oraz technologie, aby jak najbardziej ograniczyć ingerencję w środowisko naturalne. Przykładowo w firmowej lakierni wykorzystywane są nieszkodliwe farby i lakiery. Filtry powietrza posiadają najważniejsze atesty, spełniające wymagane normy. Poza tym firma stale wspiera wspólnotę samorządową, w które funkcjonuje jej zakład produkcyjny. Najczęstsze działania to pomoc dla lokalnej szkoły i sponsorowanie wydarzeń kulturalnych.

Stoły robocze firma JABAMA

JABAMA zaprasza do współpracy

P.P.H.U JABAMA

ul. Wrzosowa 1, Chrośla,

05-311 Dębe Wielkie

woj. Mazowieckie,

Polska

 

kom. 602 177 622, 790 440 232,

e-mail: marketing@jabama.pl

www.jabama.pl

 

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl